Udostępnij na Facebook
Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Vademecum

Vademecum 2017

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Norwid-chrześcijanin"

 

Zakończył się konkurs plastyczny „Norwid-chrześcijanin”  organizowany przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Norwidowska w ramach projektu „Vademecum, czyli chodź za mną”. Wpłynęło 78 prac z kilkunastu szkół z terenu Powiatu Wołomińskiego.

Więcej…

Wystawa "Ślubne zwyczaje szlacheckie"

 

Częścią imprezy plenerowej "Vademecum - w korowodzie weselnym rodziców Cypriana Norwida", która odbyła się 3 maja 2015 roku w Strachówce  była wystawa pt. "Szlacheckie zwyczaje ślubne" przygotowana przez nasze Stowarzyszenie.

Wystawa cieszyła się wielkim zainteresowaniem gości.

Więcej…

Wystawa "Jeden zaszczyt: być człowiekiem" w Jadowie i Strachówce

Wystawa "Jeden zaszczyt:być człowiekiem" przygotowana przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Norwidowska z okazji kanonizacji Jana Pawła II została pokazana w kościele p.w. Znalezienia Krzyża w parafii św. Jakuba w Jadowie.

Więcej…

O Rzeczpospolitej Norwidowskiej na konferencji w Wołominie

Uczestniczyłam dziś w konferencji inaugurującej projekt  „Powiat Wołomiński wyprawa z naturą i kulturą”.  Do Powiatowego Centrum Dziedzictwa i Twórczości w Wołominie zwanym Fabryczką zostałam zaproszona, aby przedstawić pracę Stowarzyszenia Rzeczpospolita Norwidowska popularyzującą Rzeczpospolitą Norwidowską  i nasze działania w obszarze turystyki

Więcej…

Więcej artykułów…


Zrealizowane projekty

Warto przeczytać: