Udostępnij na Facebook
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Film Polskiej Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce o naszym projekcie "Moja i Twoja historia"

Bardzo dziękujemy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce za wyróżnienie, jakim jest film o naszym projekcie "Moja i Twoja historia", który realizowaliśmy w 2014 i 2015 roku w programie Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.Zapraszamy do obejrzenia

Więcej…

Konferencja podsumowująca projekt "Moja i Twoja historia"

Odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Moja i Twoja historia” realizowany w programie Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i „Sobiescy i Norwidowie. Rodzinne historie z Rzeczpospolitej Norwidowskiej” .

Więcej…

Konferencja podsumowująca

 

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekty „Moja i Twoja historia” oraz  „Sobiescy i Norwidowie. Rodzinne historie z Rzeczpospolitej Norwidowskiej. W programie przywitanie gości, uroczyste otwarcie ogrodu im. Hilarii Sobieskiej i ścieżki dydaktycznej o Rzeczpospolitej Norwidowskiej i Cyprianie Norwidzie, prezentacja podsumowująca projekty "Moja i Twoja historia" i "Sobiescy i Norwidowie. Rodzinne historie z Rzeczpospolitej Norwidowskiej", prezentacja strony interaktywnej z zagadkami i quizami, wręczenie podziękowań partnerom projektu, słodki poczęstunek i niespodzianki dla gości.

 

 

Prace przy ogrodzie

Prace dobiegają końca. Przy Zespole Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej powstaje ogród i ścieżka dydaktyczna o Norwidzie i Rzeczpospolitej Norwidowskiej. Dzisiaj pomagali nam pracownicy Urzędu Gminy. Bardzo dziękujemy. Ogród i ścieżka to efekt  projektu "Moja i Twoja historia" w programie Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Już niedługo oficjalne otwarcie.

Więcej…

Zakładamy ogród im. Hilarii Sobieskiej

 

Ostatnia sobota 12 września sprzyjała realizacji kolejnego zadania w projekcie „Moja i Twoja historia”  w ramach Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.  Przed budynkiem Zespołu Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej, który jest partnerem projektu powstanie ogród im. Hilarii Sobieskiej prababki Cypriana Norwida, właścicielki dóbr Strachówka na przełomie XVIII i XIX wieku.

W sobotę pracowały specjalistki od ogrodów, ale w najbliższym czasie potrzebna nam będzie pomoc  przy wytyczaniu i budowie ścieżki. Już teraz serdecznie zapraszamy w piątek 18 września na godzinę 15:00 Wśród pięknych roślin wkrótce   staną tablice edukacyjne o Sobieskich, Norwidach, Rzeczpospolitej Norwidowskiej

Więcej…

Więcej artykułów…


Zrealizowane projekty

Warto przeczytać: