Udostępnij na Facebook
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Pływać każdy może

Trzeci wakacyjny wyjazd na basen

 

Nasze Stowarzyszenie zorganizowało kolejny- trzeci wakacyjny wyjazd na basen do Wyszkowa. Doskonale wiemy jak trudno jest zebrać dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia. Tym razem się udało. Pływanie i zabawy w wodzie były super.

Wyjazd był częściowo sponsorowany przez nasze Stowarzyszenie poza wszelkimi projektami.

 

Więcej…

Drugi wakacyjny wyjazd na basen

Choć projekt „Pływać każdy może” prowadzony przez nasze Stowarzyszenie już się zakończył, to wyjazdy na basen do Wyszkowa trwają. Może nie tak regularnie, jak w projekcie, to jednak starmy się utrzymać . Dziś wybraliśmy się po raz kolejny. Zaproszeni byli wszyscy chętni, szczególnie uczestnicy guestowych wypraw. Zebrała się niewielka grupa. Szkoda, bo były miejsca w busie, a wejście na basen nic nas nie kosztowało. Zabawa była świetna. Szczególnie zjazdy ze zjeżdżalni. A w drodze powrotnej pyszne jadowskie lody.

Kolejny wyjazd organizowany przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Norwidowska

w czwartek 9 sierpnia o godz. 13:30 sprzed szkoły. Koszt 6,50 zł za wejście na basen.

Zapisy u p Krzyśka Załęskiego.

 

Więcej…

Wakacyjny wyjazd na basen.

Choć projekt "Pływać każdy może" formalnie dobiega końca, to udało się zorganizować jeszcze jeden wyjazd na basen. Motorem całego wydarzenia jest Krzysztof Załęski niestrudzony wuefista i koordynator projektu. Dzięki niemu ponad dwadzieścia osób mogło dzisiaj popływać  na basenie w Wyszkowie, a w drodze powrotnej zjeść pyszne, słynne lody w Jadowie. W planach mamy jeszcze jeden wyjazd na basen.

 

Więcej…

Dyplomy za pływanie.

 

W czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2011/2012 w Zespole Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej rozdaliśmy dyplomy za uczestnictwo w projekcie "Pływać każdy może" oraz certyfikaty ukończenia warsztatów pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonych w ramach projektu. Miło było popatrzeć na radość uczniów szczególnie tych, dla których ten dyplom był jedynym wyróżnieniem.

 

Więcej…

Ostatnie zajęcia ogólnorozwojowe w projekcie "Pływać każdy może"

Dziś odbyły się ostatnie zajęcia ogólnorozwojowe w projekcie „Pływać każdy może”. Na salę gimnastyczną Zespołu Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej przyszli licealiści, gimnazjaliści, uczniowie szkoły podstawowej i nawet jeden przedszkolak.

 

Więcej…

Więcej artykułów…


Zrealizowane projekty

Warto przeczytać: